Menu Zavřeno

Terapie léčivým dotekem

Zdeňka Hegerová

Před lety jsem se “náhodou” ocitla u Lucie Kjal Doležalové, když jsem hledala lektorku andělského psaní. Bylo mi tehdy doporučeno naučit se ho a nabídnout své služby ostatním. Poslechla jsem a předávám andělské vzkazy těm, kteří hledají odpovědi prostřednictvím emailových konzultací i v rámci osobních sezení. Postupem času jsem se nechala Lucií zasvětit také do všech úrovní Shambally. Tuto jedinečnou energii používám k léčení pro sebe i své milé na dálku. Nedávno jsem na doporučení naší jedinečné průvodkyně Lucie spojila svoje síly s další úžasnou léčitelkou Markétou Čepickou Daňhelovou a Shamballu společně používáme k nápravě fyzických i psychických neduhů také při individuálních terapiích klientů i jejich domácích mazlíčků. Po letech sbírání zkušeností, laskavého vedení Lucie a vyčkávání na ten “správný” okamžik se zahájením své praxe jsem konečně pochopila, že ten “správný” okamžik je právě tady a teď. S obrovskou pokorou vám nabízím svoje služby. S láskou, Zdeňka

Markéta Čepická Daňhelová

K tématům blízkým mojí duši jsem přičichla především coby šéfeditorka Pravého domácího časopisu, kde jsem nasála mnoho informací, kterým se říká „alternativní“, ale vlastně jsou často úplně prapůvodní a sahají až ke kořenům. Dvě moje oblíbená témata – léčivá energie a andělé – se mi propojila v momentě, kdy jsem před více než rokem poznala Lucii Kjal Doležalovou. Absolvovala jsem u ní kurz andělského psaní, zasvěcení do všech stupňů Shambally a měla jsem možnost od ní načerpat i spoustu dalších zkušeností, za což jsem moc vděčná. Díky spolupráci s Lucií jsem předala klientům už desítky andělských vzkazů a zdokonalila se v práci s léčivou energií. Společně s úžasnou kolegyní Zdeňkou Hegerovou nabízíme terapii léčivým dotekem v jedinečné péči dvou terapeutek současně. 

Prostřednictvím péče o své zdraví jsem se také stala výživovou poradkyní a provázím především ženy ke spokojenosti s vlastním tělem a ke zdraví pomocí správné stravy a zdravého hubnutí. 

Více na stránkách www.marketadanhelova.cz

S láskou Markéta

Terapie léčivým dotekem Healing combo: Zdeňka Hegerová, Markéta Čepická Daňhelová

Někdy je 1 + 1 více než dvě. Zdeňka a Markéta mají dar léčivé energie v rukou, při společné práci se jejich síla více než sčítá. Jde o silnou terapii, při které je možné věnovat se neduhům fyzického těla, jako jsou akutní onemocnění, pooperační stavy, bolesti, únava, pocovidové stavy a podobně. Je možné ovšem také rozpouštět traumata nebo staré nepotřebné vzorce chování, které člověka brzdí v dalším osobním vývoji. To vše při unikátní péči dvou terapeutek, která trvá celkově 100 minut.

Zaváděcí cena je 2 600 Kč za 100 minut terapie a 3 100 Kč za 130 minut terapie. 

Objednat se můžete na kterémkoliv z uvedených kontaktů:

Markéta: marketa@hvezdanadeje.cz tel: 736 531 578
Zdeňka: Zdenka.Hegerova@hvezdanadeje.cz tel: 728 213 592

Jak terapie probíhá?
Terapii léčivou energií Shambally poskytují dvě terapeutky současně. Spolu s klientem při počátečním rozhovoru nad šálkem čaje zmapujeme témata k léčení (fyzickou bolest na konkrétním místě na těle nebo emocionální blok). Klient přichází do očistěného prostoru a před samotnou terapií prochází očistou vykuřovadlem i klient sám. Léčba probíhá na lehátku za zvuku příjemné meditační hudby a za doprovodu zvuku tibetských mís. Terapeutky intuitivně přikládají ruce na tělo klienta. Po skončení terapie má klient prostor pro sebe, aby v klidu nechal doznít celý proces, a pokud si to přeje, i sdílel svoje pocity. Celá terapie probíhá v krásném prostoru Zlatého pokoje na Vinohradech, trvá celkově cca 100 minut.

Těšíme se na vás, s láskou Zdeňka a Markéta

UPOZORNĚNÍ!

Terapie léčivým dotekem žádným způsobem nenahrazuje lékařskou či jinou odbornou péči, neobsahuje školní medicínu či lékařské ošetření. Objednavatel bere na vědomí, že energetická spirituální práce nenahrazuje lékaře.