Menu Zavřeno

Terapie Access Bars

Terapii Access Bars poskytuje Kristýna Vysušilová:

Mé jméno je Kristýna Vysušilová a nejlépe mě vystihují slova: JÁ JSEM.

Vždycky jsem tak nějak tušila, že nejsme jen tělo. Že jsme něco víc, jen jsem úplně přesně nevěděla co. V životě jsem se setkala se spoustou příjemných, nepříjemných, těžkých i krásných časů, ostatně jako my všichni. Vždy, když mi bylo těžko a měla jsem pocit, že jsem na všechno sama, ozval se „někdo“, kdo mě vším provedl, kdo mi poskytl nadhled a dodal odvahu a naději. Nikdy jsem neřešila, kdo ten „někdo“ je a nikdy jsem po tom nepátrala. Až jsem jednou náhodou, nenáhodou, jak to tak v životě bývá, narazila na rozhovor s Lucií Kjal Doležalovou, která mluvila o komunikaci s anděly a tenkrát jsem si řekla, co když je to ono? Co když ten „někdo“ jsou andělé? A to byl počátek všeho.

Přihlásila jsem se k Lucii na kurz andělského psaní, kde mě naučila, jak komunikaci uchopit, jak ji vědomě používat a také jak se chránit. Od té doby se můj život začal vyvíjet úplně jiným směrem. Začala jsem vnímat samu sebe, začala jsem na sobě pracovat, otevírat své rány a bolesti a léčit je. Začala jsem vnímat svoje sny. Ano, moje, nikoliv sny a přání mé rodiny nebo mého okolí. Zkrátka, začala jsem se věnovat poznání sebe sama, kdo vlastně jsem a co si přeju. Proč jsem přišla na tento svět? Moc mě na této cestě inspirovaly a pomáhaly nejen Google Meety, které Lucie na různá témata dodnes pořádá, ale také zasvěcení do léčebného systému zvaného Shamballa, který dnes s láskou používám na léčení svých blízkých. Celý můj příběh by byl na dlouhé čtení a věřím, že jednou přijde čas, kdy ho s vámi všemi budu sdílet. Zkráceně, vydala jsem se na cestu svých snů, odešla jsem ze zaměstnání, které se mi rozumově velice těžko opouštělo, pracovala jsem jako právnička v mezinárodní stavební společnosti, ale hlas srdce byl silnější a já se vydala do neznáma, vstříc novým začátkům a svým snům, svému poslání. A to bych přála vám všem, abyste naslouchali svému srdci a vydali se na cestu splněných snů. 

Cítím, že je čas, abych své zkušenosti, dary a také zprávy od bytostí Světla předávala dál. Abych byla tím mostem, který spojuje Nebe se Zemí, abych byla tím hlasem, který je slyšet. 

Mezi mé služby patří také terapie Access Bars, která velice přispěla mému rozvoji, a proto jsem se rozhodla této terapii věnovat a předávat ji dál.

ACCESS BARS je velice účinná metoda, která vznikla v roce 1990 v USA a od té doby pomohla tisícům lidí na celém světě změnit jejich život. Při této terapii se v různých kombinacích dotýkám bodů na vaší hlavě, které rozproudí vaše energie. Tyto body souvisí s různými oblastmi vašeho života, jako například vztahů, peněz, práce, stresu, komunikace, kreativity, zdraví a dalších. Vaše tělo se při této terapii zcela zharmonizuje dle vašich potřeb a priorit. Vaše mozkové vlny se zpomalí a tělo během sezení uvolňuje veškeré bloky a omezení, zastaralé vzorce chování a myšlení, otevírá se vědomí, uvolňují se emoce a také myšlenky s negativním nábojem.

Zkrátka přijdete, lehnete si na lehátko, zavřete si oči, uvolníte se a během terapie odstraníte vše, co již nepotřebujete.

Účinky ACCESS BARS

·      zklidnění mysli a koncentrace

·      uvolnění stresu a napětí

·      zvýšení životní energie

·      odbourání únavy a vyčerpanosti

·      nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech

·      odstranění psychických problémů jako jsou deprese, strachy, úzkosti

·      celkový rozvoj osobnosti jak na psychické, tak fyzické úrovni

·      pomoc při obtížných životních situacích

·      odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

·      odstranění bolestí těla, zrychlení hojení

·      odstranění emocionálních bloků minulosti

·      odbourání starých návyků a zažitých vzorců, které nám již neslouží

·      nalezení svého potenciálu

Tato metoda je vhodná i pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou.

Objednávky na e-mailu: vysusilovak@seznam.cz nebo na telefonním čísle: 606 587 093

Cena terapie Access Bars:

60 min 1 700,- Kč

90 min 2 100,- Kč

Terapie probíhá v krásných prostorech v Praze na Vinohradech.

Moc se těším!

S láskou, Kristýna