Menu Zavřeno

Kurz automatického psaní

Kurz automatického psaní

Metoda automatického psaní je metodou napojení se na energii člověka, skrze kterou můžeme dostávat informace z prostoru mezi nebem a Zemí.

Této metodě se Lucie věnuje od svých patnácti let, kdy se jí sama rozepsala tužka v ruce. Dlouho poté trvalo, než tuto metodu pochopila, naučila se ji správným způsobem používat, nezneužívat a nabídnout ji lidem kolem sebe jako účinnou metodu léčení těla i duše. Za dlouhou dobu své praxe si vytvořila okruh klientů a klientek nejen z celé naší republiky, ale také ze zahraničí. Lidé tuto metodu rádi využívají k řešení svých starostí, ke svému prospěchu, seberealizaci a k osobnímu růstu.

O této metodě bylo hodně napsáno, ale u nás není příliš známá. Velmi tuto metodu proslavila spisovatelka a terapeutka Doreen Virtue, která o této metodě píše a sama ji ve své praxi používá, dále známý knižní bestseller Hovory s Bohem, který byl napsán díky Bohu a automatickému psaní.

Pokud Vás tato metoda a příběh Lucie zajímá více, můžete si bezplatně stáhnout její knihu v odkazu KE STAŽENÍ na našich stránkách. Věříme, že vás tato metoda osloví a nadchne stejně jako nás.

Tento kurz je určen všem lidem bez výjimky, kteří mají zájem pracovat sami na sobě a komunikovat se svými anděly tím nejpřirozenějším a nejkrásnějším způsobem. Díky Lucii a jejím dvacetiletým zkušenostem se vám otevřou možnosti, o kterých jste doposud možná jen snili. Tento dvoudenní kurz vám odhalí všechna tajemství automatického psaní a ukáže vám všechny vaše schopnosti a možnosti. Od chvíle, kdy začnete komunikovat se svými anděly, již nikdy nebudete na své cestě životem sami. A nejen to, budete doprovázeni na cestě ke štěstí, naplnění svého potenciálu a ke splnění svých snů.

Děti od 12 let jsou na kurzech vítané. Máme velmi dobrou zkušenost s účastí rodičů s dětmi dohromady. Dochází tak mezi nimi k hlubokému duchovnímu propojení a souznění.

Začátek kurzu je v sobotu i neděli v 10,00 hod. a ukončení kurzu po oba dva dny v 17,00 hod.

12,00 – 13,00 hod. přestávka na oběd.

S sebou karimatku, podložku na psaní, pastelky, nůžky, papíry, propisku, lepidlo, 1ks velké čtvrtky velikosti A1, minimálně 5ks jakýchkoliv časopisů (módní, bydlení, zahrady), teplé ponožky, popřípadě přezůvky, pohodlné oblečení.

Cena těchto kurzů, je 16 900,-Kč za dospělou osobu.

Přičemž po přihlášení se na kurz uhradíte rezervační poplatek ve výši 3 700,- Kč, který se v případě zrušení Vaší účasti na kurzu nevrací a slouží jako náhrada účelně vynaložených nákladů.

Zbylou část ceny ve výši 13 200,- Kč je možno uhradit buďto v hotovosti na místě při konání kurzu nebo na bankovní účet po předchozí domluvě.

Upozorněni: poskytnuté informace nejsou psychoterapeutického, terapeutického nebo lékařského charakteru a nenahrazuji ani z části lékařskou či jinou odbornou péči. Odesílatel není seznámen a ani nemá možnost se seznámit se zdravotním, nebo psychickým stavem klienta a není jeho cílem ani v jeho možnostech fyzický, psychický, nebo osobní stav prostřednictvím zaslaných informaci ovlivnit. Veškerá andělská sdělení a poselství podléhají ochraně osobních údajů a jsou poskytnuta na výslovnou žádost adresáta/klienta.