Menu Zavřeno

Emailová konzultace

Emailová konzultace

Velmi oblíbenou možností využití mých služeb se staly e-mailové konzultace. Jejich využití je velice jednoduché. V případě zájmu mě kontaktujte na mé e-mailové adrese, stručně se představte a napište mi své otázky, na něž hledáte odpověď.

Poté, co mi pošlete svoji žádost, já ji do několika dnů vypracuji a pošlu zpět i s číslem účtu a cenou, kterou mi poté uhradíte. Pokud něco řešíte akutně, potřebujete se rychle rozhodnout, nebo jste z velké dálky, neváhejte mě kontaktovat a já vám budu velice ráda předávat, co vám patří a pomáhat vám vidět před sebou správnou cestu.

Cena za e-mailovou konzultaci je jednotná a činí 1600,- Kč (v rámci této jedné konzultace je možno položit maximálně 4 otázky).

č.ú. 227127719/0300

IBAN CZ81 0300 0000 0002 2712 7719

Upozorněni: poskytnuté informace nejsou psychoterapeutického, terapeutického nebo lékařského charakteru a nenahrazuji ani z části lékařskou či jinou odbornou péči. Odesílatel není seznámen a ani nemá možnost se seznámit se zdravotním, nebo psychickým stavem klienta a není jeho cílem ani v jeho možnostech fyzický, psychický, nebo osobní stav prostřednictvím zaslaných informaci ovlivnit. Veškerá andělská sdělení a poselství podléhají ochraně osobních údajů a jsou poskytnuta na výslovnou žádost adresáta/klienta.