. Poselstvi od Andelu

Lucie

VÝPRAVA BOSNA 2020

Přijměte pozvání na dobrodružnou cestu po Bosně a Hercegovině.

Termíny výpravy: 30.5.- 6.6.2020 , 19.- 26.9.2020

Já sama jsem tuto cestu absolvovala již dvakrát a protože jsem byla a zůstala touto zemí okouzlena, rozhodla jsem se, že nabídnu tuto možnost také vám, lidem, kteří mají chuť poznat něco nového a zároveň na sobě pracovat. Tato cesta bude nejen poznávací cestou toho nejzajímavějšího, co tato země nabízí, zároveň bude možnost zúčastnit se šamanských rituálů, pod vedením zkušeného šamana. David Ava se tradičnímu léčením podle amazonských tradic zabývá mnoho let a sám pořádá výpravy do Jižní Ameriky. Tato cesta může být jistou alternativou takových výprav, s výrazně nižším finančním rozpočtem, ovšem se stejnou kvalitou prožitku.

Upozorňujeme, že nejsme cestovní kancelář, ale parta nadšenců, kteří tímto nabízejí možnost se účastnit výpravy, která bude nabízet společnost inspirativních lidí na zajímavá místa, která jsme si sami oblíbili.

Na této cestě navštívíme Visoko, místo, kde se nacházejí bosenské pyramidy. Navštívíme také park Ravne, se vstupem do pyramid a přilehlým meditačním parkem. Zavidoviči - místo, kde se nacházejí energetické kamenné koule, cca 10 tisíc let staré.

Sarajevo nabízí historickou prohlídku centra města, muzeum války, výjezd lanovkou na vyhlídku a bobovou dráhu z olympijských her v roce 1984. Dále je možné navštívit Latinsky most, místo, kde byl spáchán atentát na Františka Ferdinanda dEste dne 28.6.1914. A další.

Konjic - krásné místo s řekou, která nabízí vyjížďku rafty po řece, která je tak čístá, že z ní můžete vodu pít. Zajišťujeme vyjížďku na samostatných lodích jen pro naši výpravu, která je nejen komfortní, ale také je možné zvolit si délku a náročnost trasy.

Mostar - nejkrásnějším místem tohoto města je starý most, který byl po válce znovu zrekonstruován. Město samo o sobě je velmi hezké s možností nákupů suvenýrů a rukodělných produktů místních lidí, kteří se tímto způsobem snaží dostat z poválečné nálady, která ještě pořád koluje mezi lidmi. Každý návštěvník je zde vítán s opravdovou vřelostí. Lidé jsou zde vždy velmi pozitivně naladěni a žádné obavy z jakéhokoliv nebezpečí, nejsou na místě. Nejen v tomto městě, ale všude v celé zemi vládne mír a klid. 

Medugorje - místo, kde se dětem zjevila panenka Marie. Je to velmi silné poutní místo, které nabízí prostor pro zamyšlení se a ponoření se do vlastního nitra. Je také místem, kde lze nakoupit krásné suvenýry s touto tématikou.

Vodopády Kravica - zde je možné se vykoupat, osvěžit a je také krásnou ukázkou čisté bosenské přírody. Místo je navštěvováno turisty a je zde možné využít restauraci, či jiná občerstvení.

Blagaj - klášter, jeskyně, mešita - toto místo je velmi krásné a energeticky silné. Do jeskyně je možné zajet na lodičce. V místě jsou restaurace a další možnosti občerstvení.

Odjezd v odpoledních hodinách na noc, cesta trvá cca 11hod. Cesta dodávkou pro max. 9 osob.

Velikost skupiny max.12 účastníků. Minimální počet účastníků 6 osob.Místa jsou omezená.

Možná nástupní místa : Praha, České Budějovice, Domažlice, Plzeň.

Návrat poslední den odjezdu v ranních hodinách.

Cena zahrnuje: transfer, ubytování 6 nocí se snídaní, jeden rituál s Davidem Avou pod širým nebem (dobrovolné) , nebo meditace s Lucií, jako možná alternativa, na některém z energetických míst, dle výběru. Možnost dalšího rituálu za příplatek. Průvodci, David Ava, Lucie Biedermann Doležalová, Zdeněk Biedermann

Cena nezahrnuje : další doprovodné vstupné. Stravu nad rámec snídaně, vše možno zakoupit v plné dostupnosti na všech místech za velmi příznivé ceny. Cena nezahrnuje pojištění, které je každý účastník povinnen si sám zajistit. 

Cena : 14 900.-

Zájemci pište na: biedermannz@seznam.cz, +420 774 127 691

 

 

 

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 25.10.2020 18:10:29
Titulek: VÝPRAVA BOSNA 2020 | hvezdanadeje.cz
Zdroj: /vuprava-bosna-2020.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.