. Poselstvi od Andelu

Lucie

SPIRIT YOGA

Markéta Gubalová, Lucie Biedermann Doležalová
Markéta Gubalová, Lucie Biedermann Doležalová

Přijměte pozvání na naše inspirativní joga víkendy plné jogy a meditací.

Věříme, že si společně s námi, najdete čas se propojit nejen se svým tělem, ale také se svým nitrem, se svou duší.

Markéta Gubalová je lektorkou jogy, která vás bude citlivým přístupem stimulovat a formovat tak, abyste si našli v joze zalíbení stejně tak, jak ona sama.

Na těchto víkendech bude vždy na účastnících, aby si zvolili intenzitu cvičení s ohledem na jejich možnosti. Markéta může nabídnout znalosti z oblasti hatha jogy, restorativní jogy, vinyasa jogy a pěti tibeťanů.

Lucie Biederman Doležalová je lektorkou automatického psaní s mnohaletou praxí. Je také průvodkyní zasvěcení do Shambally. Dále se věnuje rituálům a meditaci. S ohledem na přání a sestavu účastníků vytváří meditace a rituály sestavené tak, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří se setkávají v určitém čase v jednom prostoru. Věří v teorii zrcadlení, tedy, že žádná setkání nejsou náhodná.

Cílem jejího učení a těchto víkendů, je prohloubení komunikace s nitrem, pochopení potřeb jednotlivce a zařazení jednoduchých rituálů a meditací do každodenního života.

Témata jednotlivých víkendů a všechny další informace o programu, místu konání , datu a ceně najdete v KALENDÁŘI AKCÍ.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 21.01.2020 12:01:08
Titulek: SPIRIT YOGA | hvezdanadeje.cz
Zdroj: /spirit-yoga.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.