webmaster: www.vittr.cz

Emailové konzultace

Velmi oblíbenou možností využití mých služeb se staly e-mailové konzultace. Využití těchto služeb je velice jednoduché. Kdo by měl zájem je využít, kontaktujte mě na emailovou adresu, stručně se představte a napište mi své otázky, na které toužíte dostat odpověď. Není důležité, zda se s žadatelem osobně známe nebo neznáme. Energie, která mezi mnou a mými klienty pracuje, energie andělů, je natolik inteligentní , že mezi námi nemusí být žádný bližší vztah. Tato forma konzultace je velmi jednoduchá a pokud nemám kurzy, je také velmi rychlá. Vždy záleží na mém volném čase mezi kurzy a přednáškami, který mohu tomuto věnovat. Snažím se každý den.


Poté, co mi klient pošle svoji žádost, já tuto žádost vypracuji a pošlu zpět i s číslem účtu a cenou, kterou mi poté klienti zasílají na konto. Pokud něco řešíte akutně, potřebujete se rychle rozhodnout, nebo jste z velké dálky, neváhejte mě kontaktovat a já vám budu velice ráda předávat, co vám patří a pomáhat vám vidět před sebou správnou cestu. Cena se liší od počtu řádků. 

 

Kurzy u vás

V případě zájmu více osob přijedu udělat jakýkoliv kurz nebo konzultace téměř kamkoliv. Na kurz je potřeba min. 8 osob. Na konzultace automatického psaní 4 osoby do 100km od Babylonu, pokud by to bylo ve větší vzdálenosti - pak bych si počítala příplatek za kilometry.
Konstelace přijedeme udělat kamkoliv - v případě zájmu min. 10 osob.
Využijte kontaktu a individuální domluvy.