. Poselstvi od Andelu

Lucie

Na Plovárně s Lucií

Přijměte pozvání k jedinečnému setkání Na Plovárně. Bude mi velkou ctí, moderovat tento večer s mými milými hosty.

Věříte na náhodná setkání? Já věřím, že žádná setkání nejsou náhodná.

Také se říká, že je-li žák připraven, učitel se objeví.

Dlouho jsem si přála lidi nejen propojovat, ale také lidem předávat cenné informace. Proto jsem zvolila trojici jedinečných hostů, kteří vám s laskavostí předají své zkušenosti ze své mnohaleté praxe ve svém oboru. Všechny je znám osobně a každý mě na mé vlastní cestě něčím velmi cenným obohatil. Každý je profesionálem v tvoření vlastní reality a vizionářem v uzdravování naší různorodé společnosti.

Mudr. Marie Vokáčová - lékařka PN v Dobřanech, která má znalosti nejen ze západní medicíny, ale také v oblasti homeopatie. Ve své praxi propojuje to nejlepší co zná, s ohledem na jedinečnost pacienta. Na své duchovní cestě prožila mnoho zázraků a díky tomu si máme vždy o čem vyprávět.

Mgr. Josef Zika - s tímto člověkem, který se mnoho let zabývá psychoterapií, jsem se seznámila na své cestě za šamany do Peru. Jeho vždy dobrá nálada, nadhled a ohleduplnost, mě natolik zaujaly, že jsem se rozhodla vám tohoto člověka, který je také obdivuhodným výtvarníkem,představit a požádat o pomoc při našem hledání smyslu našeho života.

Mgr. Kalman Horvát - je kouč, který se dívá na podnikání pohledem spirituality. Je propojovatelem, učitelem buddhistického učení, inovátorem v oblasti matematiky. Jeho projekt MateMagika, zaujal odbornou i laickou veřejnost a vzbudil zájem médií. Jeho osobní příběh a cesta k jeho nynější práci je velmi zajímavá a poutavá.

Zajímá Vás, co se stane ve Vašem životě , pokud se rozhodnete duchovně rozvíjet vědomě? Co vás může na cestě překvapit, nadchnout, či zda hrozí nějaké reálné nebezpečí? Jaké jsou výhody a nevýhody duchovního rozvoje?

Pokud nevíte jak začít, nebo zda-li se již na cestě nacházíte, věřím, že budete společně s námi ve správnou chvíli na správném místě. Pokud přijmete pozvání a necháte se unášet jedinečností okamžiku tady a teď, jistě dostanete na své otázky, které si ohledně duchovního rozvoje kladete, svoji odpověď.

Celým večerem vás budu provázet osobně, mé jméno je Lucie Biedermann Doležalová. Ovšem zázemí pro uskutečnění tohoto večera, mi budou vytvářet moji přátelé, kteří mě v mé vizi s nadšením podpořili.

O další rozměr dokonalosti celého projektu,se postará tým Občanské Plovárny a všichni společně pro vás připravíme nejen krásné prostředí, kde pocítíte, že právě na vás záleží,přátelskou atmosféru, ale také ochutnávku skvělého jídla a pití. 

Ochutnáte mnoho z dokonalé kuchyně této restaurace pod vedením Jana Mužátka ml., který se gastronomii věnuje nejen s velkým nadšením, ale také s přesvědčením, že hosté OP si zaslouží jen to nejlepší. Po skončení přednášky budeme mít všichni možnost ochutnat mnoho z kulinářského umění tohoto šéfkuchaře. 

Tento večer by se nekonal bez pomoci a nadšení mých přátel, Markéty Gubalové a jejího partnera Daniela Jaroše, kteří se postarají o to, aby vše bylo na svém místě, o technické zázemí, zvuk a projekci.

A také musím poděkovat Janovi a Evě Mužátkovým, kteří poskytli to nejdůležitější, prostor OP. Věřím, že naše spolupráce a společná víra v to, že dobré informace se mají šířit mezi lidmi vás nezklamou.

PROGRAM VEČERA:

17,30 -  zahájení večera

18,00 - uvedení hostů

19,45 - ukončení hlavního programu

20,00 - otevření rautu u přátelského posezení se všemi účastníky večera

21,00 - ukončení setkání

 

Sejdeme se Na Plovárně!

Tešíme se na Vás!

Rezervace místa bude poskytnuta po zaplacení rezervačního poplatku 1200Kč .

Zaplacená částka je poskytnuta bez nároku na vrácení, v plné výši.

Částku odešlete na  č.ú.0275402340/0300 Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo, na které vás můžeme případně kontaktovat. Do poznámky uveďte své příjmení a emailovou adresu, na kterou vám bude odesláno potvrzení o zaplacení a rezervace místa v OP.

Pro další informace pište na marketagubalova@gmail.com, tel.+420 608 808 778

 

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 30.03.2020 17:03:52
Titulek: Na Plovárně s Lucií | hvezdanadeje.cz
Zdroj: /na-plovarne-s-lucii.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.