webmaster: www.vittr.cz

Kniha Děti světla

Tato kniha je určena všem dětem, bez rozdílu věku. Těm menším budou skvělými průvodci rodiče a prarodiče. Pomohou dětem pochopit všechna moje poselství. Dílo přináší skvělou příležitost, jak otevřít témata odchodu milovaného člověka do nebe nebo příchodu nové duše na tento svět. Je určeno i starším dětem, které s ním mohou pracovat samostatně. Najdou zde důležité souvislosti fungování našich životů a jistě i odpovědi na některé své otázky. Důležitým je uvědomění si, že každý čin má svůj důsledek a je tedy nutné přijmout odpovědnost za své chování. Věřím, že osloví mnoho čtenářů napříč všemi generacemi a upoutá je tajemstvím, které zde s pokorou a opatrností poodhaluji.
Řada obrázků uvnitř publikace je připravena pro samostatné tvoření Vás a Vašich dětí.Nechte se vést Vašimi nápady a projevte vlastní kreativitu! Věřím, že se tato kniha stane skvělým průvodcem na cestě k andělům a prohloubí Vaše rodinné a mezilidské vztahy.

I. DĚTI SVĚTLA
Nejdříve byla jen světlem, nepolapitelnou energií, všeobjímající láskou, ale přesto byla schopná rozhodovat o tom, kým se stane, co touží prožít a co bude vytvářet okolnosti jejího života v hmotném těle. 
Každé dítě by mělo vědět, že jeho duše ještě předtím než vstoupila do maminčina těla, se o tom sama rozhodla. 
Že každé dítě si samo vybralo své rodiče. Jeho duše dlouho sledovala maminku a tátu a zkoumala, jestli jsou to ti praví pro jeho život. Každá duše ví, proč přichází na svět a co má na tom světě dělat. Co má tvořit a co je opravdu důležité. 
Stejně tak to věděla i duše Karolínky. To jméno jí vybrala maminka, moc se jí líbilo. 
Karolínčina maminka se jmenuje Daniela Honsová, dříve Šťastná. Tak se jmenovala ještě předtím než se vdala a přijala jméno svého manžela. Je to právnička. S otcem Karolínky, Karlem, se seznámila na právnické fakultě, kde oba studovali. Je to veliká budova plná vzdělaných lidí, kteří se neustále něco učí. 
Karolínka ví, že její rodiče na dušičky v Nebi, které si vybírají své rodiče, nevěří. Proto si je vybrala, ona jim ukáže, že Bůh, andělé a dušičky existují. Lásku člověk přece také nevidí, a přesto existuje. Stejně tak i andělé a další světelné bytosti. Existují také víly a skřítci. 

Půjde tam dolů na ten svět, kterému se říká Země, a bude o tom lidem vyprávět. Vždyť je to obrovská nespravedlnost, že andělé se nám snaží tolik pomáhat a nikdo je neocení. Je jen málo takových lidí na zeměkouli, kteří na anděly věří, a nastal čas to změnit. 
S duší Karolínky se odhodlávají k sestupu na planetu ještě další dvě dušičky. 
Znají se velmi dobře, jedna je součástí té druhé, dobro a světlo splývá v jedno a je v něm velká síla. Ony vědí, že když sestoupí dolů, budou se muset na čas rozdělit, než se znovu setkají. Ale andělé a Bůh je ujišťují, že se nemusí bát, že i když si nebudou na dobu, kdy byly dušičkami, pamatovat, oni svedou jejich cesty dohromady. Slibují, že se potkají a znovu se spojí. Vytvoří silnou trojici, která bude šířit světlo, pravdu a lásku, a andělé jim přivedou do cesty ještě další lidi, kteří jim v tom budou pomáhat, protože planeta je v ohrožení! Láska se z ní někam vytrácí, a je potřeba vyslat další dobré duše, duše světla, které tuto planetu osvětlí ... Na této planetě trpí příliš mnoho lidí, a především dětí. Láska nikoho nic nestojí, a přece si jí lidé tak málo dávají. Je to velmi smutné pro tyto tři dušičky, které vidí bolest jiných dětí, jež se musely obětovat, aby lidé začali šířit světlo, radost a lásku, ale nejsou vyslyšeny a nejsou naplňovány jejich potřeby. Jsou tak zranitelné, a je potřeba jim vyrazit na pomoc. Na tomto světě totiž není jen dobro. Je tu také zlo, ale lidé si představují, že zlo je něco, co přichází odněkud odjinud, z jiných temných světů, a neuvědomují si, že zlo mohou vytvářet jen oni sami. Že zlo je ve skutečnosti jejich strach. Strach je totiž opakem lásky, toho, čemu lidé říkají dobro. Takže není dobro a zlo, ale je láska a strach. Láska vytváří dobro, úsměv, radost, dobré skutky. Strach vytváří zlo, bolest, utrpení, trápení a násilí. 

Tyto tři dušičky znají své poslání, vědí, že je nyní planeta potřebuje a že je třeba, pokud se jim to nelíbí, začít situaci měnit. Nikdy se nic nevyřešilo a nevyřeší tím, že pokud se někomu něco nelíbí, bude na to jen ukazovat a mluvit o tom, ale musí jít a začít dělat všechno pro to, aby vnesl do takové situace co nejvíce dobra, tedy lásky, co jen bude moci. Velká spousta lidí si totiž neustále na něco stěžuje, ale pokud by měli jít a začít šířit světlo a lásku, dostanou strach a namísto lásky začnou šířit zlo. Takové zlo se potom vkrádá do duší více a více lidí, šíří se jako jedovatý plyn a lidé jsou z toho velmi otrávení a nemocní. Jsou také velmi bezmocní. Čím větší bezmoc pociťují, tím více se bojí, a zlo roste a roste a rozpíná se, kam jen může. Zabránit tomu může jen láska. Láska je podstatou všeho, co má smysl a co vede k radosti a štěstí. Láska je to nejdůležitější na tomto světě. 
Jenže lidé to často nevidí. Soustředí se na to, co vidět mohou, co si mohou koupit, vystavit, obléci ... 
Strach je nutí hromadit ve svých domovech obrovské množství věcí. Jsou lidé, kteří mají více, než potřebují, a jsou lidé, kteří umírají, protože nemají co jíst. 
Tohle musí ty tři dušičky zastavit. To je výzva pro jejich výlet na planetu Zemi. Ukázat všem, že pokud budou chtít, dokáží cokoliv!!! 
A tak se jednoho dne duše Karolínky Anny Honsové ocitla v těle Daniely Šťastné ...

XIII. NAROZENINY
Měsíc únor mám moc ráda, následuje po měsíci lednu. Učíme se o tom ve škole. V únoru mám narozeniny. Mám moc ráda, když mám narozeniny. Maminka s tatínkem pro mě vždy pořádají velkou oslavu, kam si můžu pozvat všechny lidi, které mám ráda. Taky vždy přijde babička a děda a babička mi vždy upeče nějaký krásný dort. Na tom letošním je sedm svíček a velký nápis ONE DIRECTION. Je to název mojí oblíbené skupiny, zpívají v ní kluci z Londýna. Je jich pět a já, Agátka a Stella známe jejich písničky nazpaměť. A protože babička ví, že mám tuhle skupinu moc ráda, udělala mi dort s velkým nápisem a k tomu krásnému dortu jsem také dostala knihu, kde je o těchto zpěvácích mnoho napsáno a je plná fotografií. 
Na letošní oslavu jsem si pozvala svoje kamarádky a kamarády ze školy. S některými přišly také jejich maminky. Teta Zlata, maminka Stellinky, mi přinesla překrásnou ručně šitou panenku, kterou společně se Stellinkou ušila. Udělala mi velkou radost, a já sama jsem pro panenku mohla vybrat jméno. Vybrala jsem jí jméno Emílie, protože tak se jmenuje moje milovaná babička. Panenka má krásné zrzavé vlásky, stejně jako teta Zlata. 
Agátka přišla se svojí maminkou Lucií a jejím přítelem Zdeňkem. Přinesli mi překrásnou kytici bílých růží a také krásně zabalený dárek v malé krabičce. Když jsem krabičku otevřela, našla jsem v ní krásné sluníčkové karty, které nesly název „jsi tvůrcem svého života“. Agátka s tetou Lucií, mi vysvětlily, že je to speciální hra, která předpovídá osud, a že si tuto hru můžeme společně zahrát. 
Dostala jsem ještě mnoho dalších dárků a všude byla spousta chlebíčků, dortíků a dobrého pití. Tak jsme všichni vesele tancovali a radovali jsme se z toho, že mám narozeniny. Narozeniny jsou vlastně oslavou toho, že se někdo narodil. Já jsem se narodila před sedmi lety a jsem moc ráda, že jsem na tomhle světě spolu s ostatními. Že mám své kamarády, kamarádky a svoji rodinu. Na oslavu mých narozenin, přišel také Tomášek, kluk od nás ze třídy, který se mi moc líbí. Sedí vedle Agátky a já si na něj tajně myslím. Moc bych si přála, aby mě i on měl rád. Já se ale moc stydím, mu říct, co k němu cítím a že ho mám ráda. 
Když jsme si všichni tak společně užívali moji oslavu, teta Lucie nám prozradila, že pro nás má překvapení! Rozdala nám všem malé bílé nepopsané papírky a tužky a řekla nám, že si všichni máme na ten kousek papírku napsat nějaké ze svých tajných přání. Že potom všichni společně vyjdeme ven před dům a všichni společně požádáme andílky, aby nám přání vyplnili. 
Já jsem své přání psala dohromady s maminkou a s tátou. Maminka si na svůj papírek napsala, že si přeje, abychom byli pořád spolu, zdraví a šťastní. Tatínek si přál, abychom postavili krásný dům, kde se nám bude dobře žít. Já jsem přemýšlela nad tím, co je vlastně mé velké přání. Mým velkým přáním je, mít pořád u sebe svoji milovanou rodinu, mámu, tátu, dědu, babičku a své kamarády a kamarádky! Také jsem si přála, aby všechny děti na světě mohly alespoň jednou prožít tak krásný narozeninový den jako já dnes! 

Cena této knihy je 299 Kč
Počet stran 97

Objednávejte zde Knihu Děti světla