. Poselstvi od Andelu

Kavárna

Filosofie projektu

Psaníčka ANGELS jsou určena kavárnám a restauracím, které chtějí nabídnout svým hostům něco nadstandardního, výjimečného a zajímavého. Krásný produkt plný moudrosti poukazující na zákonitosti života, které fungují nezávisle na tom, zda v ně my lidé věříme, či nikoliv.

Místa pro ně budou pečlivě vybírána a budou vždy zárukou kvalitních služeb a velmi dobré péče zákazníkům.  Těm poselství nabídnou odpovědi na otázky, které si každodenně pokládají. Celou filosofií tohoto projektu je, že se vždy stane jen to, co se stát má, a že se nám vždy dostane do rukou přesně ta informace, která je pro nás v danou chvíli důležitá. Zároveň se tímto podpoří komunikace mezi lidmi, kteří budou takové kavárny navštěvovat. 

Naše firma věří, že pokud se propojí více lidí, kteří v tomto uvidí smysl a podpoří myšlenku celého projektu, můžeme tak společně podat pomocnou ruku lidem, kteří hledají cestu ze svých nesnází a trápení.

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 22.09.2020 12:09:16
Titulek: Filosofie projektu | hvezdanadeje.cz
Zdroj: /filosofie-projektu.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.