BLOG

DIVOŠKA

23.03.2020

Ženy zapomněly křičet křikem divokosti v lese, proto křičí na své děti. Zmatek, bolest, zoufalství a pláč.  Ženy se naučily tyto emoce potlačovat, protože dnešní společnost se rozhodla, že nebude tyto emoce jako přijatelné akceptovat, že nebude je tolerovat. 

Více informací

POSELSTVÍ 2020

23.03.2020

Jídlo je dar, jídlo je zdrojem vaší síly, vašeho zdraví.

Více informací

Coronavirus 2020 - poselství

23.03.2020

Dejte prostor vnitřnímu klidu a samotě, ujasněte si , co můžete nyní udělat, uvědomte si, že svoboda není samozřejmost a že je potřeba proto, abyste svobodni zůstali zodpovědně žít a zodpovědně se chovat. 

Více informací

CORONAVIRUS 2020 - poselství

23.03.2020

Lidé, začněte se vnímat, začněte se v myšlenkách družit a pomáhejte, nebojte se, pomáhejte, dávejte. cokoliv , cokoliv z toho, co dát můžete ať znovu jest rovnováha na světě, ať uleví se planetě.

Více informací

CORONAVIRUS 2020 - poselství channeling

23.03.2020

To, co se děje nyní, mnoha lidem život změní. Dochází k silné transformaci, dochází ke změnám a k návratu k hudbě a k tanci. Lidé potřebují navrátit se k tomu, kdy věnovali se jeden druhému, kdy věnovali se svým zahradám a svým domům. Konzumní způsob života se ukazuje jako neúčinný, ale život v hodnotách, je životem účinným.

Více informací

ZTRACENA SAMA V SOBĚ

12.06.2018

Andělé při mně stojí a velmi trpělivě mi opakují, co je důležité, dodávají mi odvahu ve chvílích, kdy si zoufám. Když ztrácím sama sebe, když se vytrhnu z rukou sama sobě a vyčerpaná běžím někam, kde to pro mě není bezpečné, jen z obavy, že mě mé vlastní pochybnosti a strachy doženou.

Více informací
1 2
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.