ZTRACENA SAMA V SOBĚ

ZTRACENA SAMA V SOBĚ

12.06.2018

Lucie Biedermann Doležalová

S anděly nerozmlouvám příliš často, pokud jde o to, co bych měla vědět já sama.

Jedná se většinou o chvíle, kdy mi je smutno, něco mě trápí, nebo když se jedná o něco nového. Třeba o nějaký projekt, ve kterém vidím smysl. Andělé při mně stojí a velmi trpělivě mi opakují, co je důležité, dodávají mi odvahu ve chvílích, kdy si zoufám. Když ztrácím sama sebe, když se vytrhnu z rukou sama sobě a vyčerpaná běžím někam, kde to pro mě není bezpečné, jen z obavy, že mě mé vlastní pochybnosti a strachy doženou.

 Nedávno jsem takový týden měla. Celý týden se mi děly zvláštní věci a vše se zdálo být vcelku zmatené, nečitelné a vlastně i pomatené. To byla příležitost pro otázky andělům. Co bych měla vědět? Na co se mám soustředit a co bych měla pochopit?

 Dostala jsem od nich několik krásných rad a rozhodla jsem se o ně s vámi podělit. Jsou to dle mého názoru velmi cenné rady a tak si je prostě nemůžu nechat sama pro sebe.  Andělské poselství začíná slovy:

Nejsou to věci, co udělají člověka šťastného. Jsou to dobré vztahy s přáteli, s rodinou a s okolím.

  1. Udržuj s lidmi vřelé vztahy a věnuj jim svoji pozornost, bez předsudků a plnou pochopení.  Dobré vztahy jsou pro tebe základním pilířem ke spokojenosti.
  2. Vyživuj své tělo jen tím nejlepším, co máš k dostání. Dobré jídlo je základ duševní spokojenosti.
  3. Kvalitní spánek nic a nikdo nenahradí. Prostředí, ve kterém spíš a odpočíváš, by mělo být vždy harmonické, čisté a nasycené vůní.
  4. Přijímej jen kvalitní a smysluplné informace z okolí. NEZTRÁCEJ ČAS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH. Uniká ti tak to nejpodstatnější, nežiješ, ztrácíš drahocenný čas. Jakoby se zastavil a zastaví také tebe.
  5. Čti dobré knihy. Knihu nos za všech okolností vždy u sebe. Knihy ti promění život. NEZTRÁCEJ ČAS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.
  6. Každý den se hýbej. Běhej, cvič a buď v pohybu. NEZTRÁCEJ ČAS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.
  7. Neustále se vyučuj něčemu novému. Neustále posouvej své mantinely. NEZTRÁCEJ ČAS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.
  8. Cestuj a nacházej možnosti, kde můžeš žít. Třeba svůj domov nalezneš uprostřed pralesa, nebo velkého města. Důležité je, kam bude z takového místa tvůj pohled směřovat. To tě musí uspokojovat.
  9. PIŠ, PIŠ, PIŠ neustále a pro každého a o všem. Psaní je tvé poslání. Kdykoliv píšeš, své poslání naplňuješ.
  10. Každý den si opakuj, jak jsi krásná žena, pořád dokola…

Děkuji, že jste se mnou. Lucie

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 16.10.2019 00:10:27
Titulek: ZTRACENA SAMA V SOBĚ | hvezdanadeje.cz
Zdroj: http://hvezdanadeje.cz/blog-post/?uri=ztracena-sama-v-sobe
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.