webmaster: www.vittr.cz

Metoda automatického psaní

Metoda automatického psaní, je metodou napojení se na energii člověka, situace, či činu, skrze kterou můžeme dostávat informace z prostoru mezi nebem a Zemí. Této metodě se věnuji od svých patnácti let, kdy se mi samovolně rozepsala tužka v ruce. Dlouho poté trvalo, než jsem tuto metodu pochopila, naučila se ji správným způsobem využívat, nezneužívat a nabídnout lidem kolem sebe , jako účinnou metodu léčení, těla i duše. Za velmi krátkou dobu jsem si vytvořila okruh klientů a klientek z celé republiky, kteří tuto metodu rádi využívají ke svému prospěchu. O této metodě bylo dosti napsáno, ale u nás v této republice není příliš známá. Velmi tuto metodu proslavila spisovatelka a terapeutka Doreen Virtue, která o této metodě píše a sama ji ve své praxi používá, dále známý bestseller Hovory s Bohem , byl psán skrze tuto metodu. Doporučuji knihu i stejnojmenný film. 
Pokud se člověk rozhodne pro pomoc skrze tuto metodu, dochází ke zhruba tak hodinovému sezení, kde klient pokládá otázky, ohledně jakéhokoli odvětví svého života a já jako kanál, skrze který přichází informace odpovídám , tedy automaticky píši, sdělené informace na papír. Tuto metodu dělám skrze andělskou energii, protože skrze tuto energii přicházejí informace kompletně ve verších, s použitím slov, která už dnes velká řada lidí ani nepoužívá. Tato metoda bývá v odpovědích velice přesná, ale záleží také na spolupráci klienta s terapeutem, na míře jeho strachu a vnitřní blokaci proti pravdivým odpovědím. Ano, tato metoda je opravdu účinná právě pro ty, kteří chtějí vědět pravdu o svém životě, o funkčnosti svých vztahů, energii v práci, zdravotním stavu apod. Tato metoda není, metodou předpovídání budoucnosti, ale metodou, skrze kterou pochopíte své myšlenkové vzorce, negativní přístupy a chování, tato metoda vás upozorní na to, co vás brzdí a nedovolí postupovat kupředu, aby jste se cítili, milovaní, pochopení, šťastní a aby jste žili v hojnosti a blahobytu. Budoucnost samozřejmě nastíněna v takovém psaní určitě je, protože jdete po nějaké cestě, kterou jste zvolili, nějak se chováte, konáte nějaká rozhodnutí, a proto i tato metoda pomáhá, protože vás dokáže správně nasměrovat vpřed. Lucie 
 

Kurzy automatického psaní

s Lucií Doležalovou, terapeutkou s šestnáctiletou zkušeností a praxí, aneb otevřete svá srdce, přijměte dary, které andělé chtějí vám dát, jen je potřeba přestat se bát, přijít s dobrou náladou, a chtít se ptát. 
Naučme se společně řeči Nebe rozumět, pokud toužíte toto také umět, s anděly se dorozumět, pak nezbývá než přijít naučit se naslouchat, naučit se psát, o tom, co andělé chtějí vám skrze vaši ruku předat. 
Dvoudenní kurz plný meditací, otázek a odpovědí, určený pro každého i člověka nesmělého, pro ty, kteří už napsaná svá první slova mají, i pro ty, kteří v sobě prozatím tento um ještě tají.
Vážení, pro velký zájem o podzimní kurzy automatického psaní, jsem se rozhodla vyjít Vám všem vstříc a přidat nové termíny a města konání kurzů.V minulých dvou bylo až neuvěřitelné, jak rychle se všichni účastníci naučili a pochopili princip automatického psaní.Skrze tuto zkušenost mohu zaručit 99% úspěšnost všem zúčastněným, že se opravdu naučí psát si se svým andělem ve verších. Budeme se však společně zabývat také vaší podstatou, vaším posláním a dalším směrem k nové budoucnosti.


Cena těchto kurzů, je 4900,-Kč. Máte možnost také zakoupení poukazu - jako dárku. (Z minulých kurzů mám velice dobrou zkušenost s účastí dětí, studentů, obzvláště v doprovodu matky nebo otce, velmi se tak prohlubují rodinné vztahy a Vaše dítě tento prožitek velice pozitivně posune do další budoucnosti.)
Začátek kurzu v sobotu je v 8,30 hod., v neděli v 9,00 hod.
Konec v 17,00 hod.
S sebou podložku, teplé ponožky, popřípadě přezůvky, pohodlné oblečení, pastelky, nůžky, papíry, propisku, lepidlo, 1ks velkou čtvrtku, alespoň 5ks jakýchkoliv časopisů (módní, bydlení, zahrady), dobrou náladu a úsměv. Nějaké malé občerstvení; 12,00 – 13,30 hod. bude přestávka na oběd. 

Rezervace místa a veškeré informace na Luciedolezalovaa@seznam.cz, tel.775 356 680 
Zasvěcení do shambally, reiki, výhodou, v případě zájmu mohu zasvětit.
Těším se na krásné setkání. Lucie