. Poselstvi od Andelu

Lucie

Automatické psaní

Metoda automatického psaní je metodou napojení se na energii člověka, skrze kterou můžeme dostávat informace z prostoru mezi nebem a Zemí.

Této metodě se Lucie věnuje od svých patnácti let, kdy se jí sama rozepsala tužka v ruce. Dlouho poté trvalo, než tuto metodu pochopila, naučila se ji správným způsobem používat, nezneužívat a nabídnout ji lidem kolem sebe jako účinnou metodu léčení těla i duše. Za dlouhou dobu své praxe si vytvořila okruh klientů a klientek nejen z celé naší republiky, ale také ze zahraničí. Lidé tuto metodu rádi využívají k řešení svých starostí, ke svému prospěchu, seberealizaci a k osobnímu růstu.

O této metodě bylo hodně napsáno, ale u nás není příliš známá. Velmi tuto metodu proslavila spisovatelka a terapeutka Doreen Virtue, která o této metodě píše a sama ji ve své praxi používá, dále známý knižní bestseller Hovory s Bohem, který byl napsán díky Bohu a automatickému psaní.  

Pokud Vás tato metoda a příběh Lucie zajímá více, můžete si bezplatně stáhnout její knihu v odkazu KE STAŽENÍ na našich stránkách. Věříme, že vás tato metoda osloví a nadchne stejně jako nás.

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 25.10.2020 17:10:41
Titulek: Automatické psaní | hvezdanadeje.cz
Zdroj: /automaticke-psani.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.