webmaster: www.vittr.cz

MALUJEME OBRÁZKY Z LÁSKY, automatická kresba


Stalo se to jednoho mrazivého večera, já slyšela jsem svého anděla, pověděl mi: "Teď nesmíš spát, vstaň, ty musíš malovat..." 
A tak jsem vstala a malovala.

Malování jsem vždy velmi obdivovala a nikdy jsem ani nepomyslela na to, že i já bych mohla mít nějaké nadání. Nikdy mi to jako malé holce nikdo neřekl. Ano, slýchala jsem věty typu, ...ty pořád jen bulíš, neumíš nic opravdu řešit, jsi kritická a hysterická..., ale malování? Moje sestra - ano, ta má nadání, táta také. Moje matka? Ta je na tom asi tak jako já. Slýchávala jsem o sobě různé věcí, ale o talentu a spojení s pastelkami - nikdy.
Až se jednoho večera u mé postele objevil můj anděl, tedy spíše paní andělová, krásná Bohyně, v purpurovém rouše, která mě provází. Toho večera nenechala mě spát, donutila mě vstát a malovat. Ještě před tím jsem se ptala, ale jak? Já to přeci neumím, odmala přeci posloucháme, že nikomu nemůže jít všechno a já už toho do vínku dostala i tak dost. Můj anděl, mi jen řekl: „Zavři oči! Procházíš zasvěcením daru a talentu, malovat, lidem pomáhat, skrze toto se projevovat, krásu všeho kolem objevovat. My, andělé, toužíme se lidem i touto cestou zjevovat! Jediné co musíš udělat, je nám důvěřovat!“ Zalil mě úžasný pocit důvěry a lásky. Užívala jsem si vše do poslední chvíle. Ještě tu noc jsem namalovala svůj první energetický obrázek duše jedné postižené holčičky. Na obrázku jsou mimo jiné andělská křídla. A od té doby maluji a malování miluji!

Na tomto kurzu automatické kresby i vy projdete tímto zasvěcením. Kdo už zná moji práci, ví, že vše se soustředí na spojení a anděly, archanděly, nanebevzatými mistry, vílami i se skřítky. Věřím, že tento den vejde do vašeho života jako velké požehnání a vy sami na sobě uvidíte, že jste svoji osobnost obohatili o nové, krásné umění. Zároveň se budeme ptát a odpovědi dostávat. Na vše, co vás bude zajímat. Jak už jsem zvyklá z kurzů automatického psaní, vždy se sejde skupina, kde její členové mají nějaké společné téma, které je potřeba vyřešit. Ať už to bude téma rodičů a dětí, partnerství, lásky, sebepřijetí nebo sebelásky. Pojďme společně hledat odpovědi na otázky...

Začátek kurzu bude ráno v 09,00 hod. V průběhu dne si uděláme hodinovou přestávka na oběd. Pokračovat budeme do večera - do 18,00 hod. S sebou budete potřebovat karimatku, pastelky (čím větší škála barev, tím lépe. Kvalitní pastelky využijete i v dalších dnech, malování vás bude natolik bavit, že nedokážete se ho zbavit!:-)) Samozřejmě papíry nesmí chybět. 

Cena tohoto jednodenního kurzu je 1200,-Kč, vaše ratolesti, které ráda na kurzu uvidím, budou mít cenu dle osobní a individuální domluvy. Nejvýše však ½ ceny.